ANILLAR KAUÇUK / FABRİKALAR

ANILLAR KAUÇUK
ANILLAR KAUÇUK
 • ESKİŞEHİR
 • Adres Organize Sanayi Bölgesi 7.Cd No:38 ESKİŞEHİR
 • Telefon 0222 236 06 05
 • Fax 0222 236 04 56
 • E-Mailbilgi@anillarkaucuk.com.tr
 • Web http://www.anillarkaucuk.com.tr/
 • Bağlantıları:
Bu içerik 2338 kez okundu.
Firma Hakkında

Anıllar Kauçuk dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile sektörün seçkin şirketlerinden biridir. Yaygın hizmet ağımızla, en hızlı, en estetik, en kaliteli ürün ve servisi sunarak sektörün tercihi olmak için elimizden gelen en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız. 

Kaliteli ve fark edilir ürünlerimizle bütün markaları hedef kitlelerine ulaştırarak unutulmaz ve gözde yapılar meydana getirmelerini sağlamaktayız. 

-Case ve John Deere marka pamuk toplama makinaları orjinal poliüretan doffer ürün fiyatı Anıllar Kauçuk farkı ve kalitesiyle bütçenizi zorlamayacak.

-500 adet ve üzeri siparişlerde de nakliye ücretsiz! Bu fırsatı kaçırmayın!

Ayrıca, Anıllar Kauçuk bünyesinde yer alan parke altı şilte, akustik şilte, akustik kauçuk şilte ve şap altı şilte yalıtım malzemeleri de ses yalıtımı konusunda beklentilerinizi tamamen karşılar.

Akustik Şilte, Akustik Kauçuk Şilte, Parke Altı Şilte, Şap Altı Şilte Ses Yalıtım Malzemeleri fiyatı Anıllar Kauçuk farkı ve kalitesiyle bütçenizi zorlamayacak.

Anıllar Kauçuk ve Poliüretan Türkiye’de alanında öncü olma konusunda profesyonel adımlar atmaya devam etmektedir.  Firmamız, ambalaj, tekstil, gıda, taşıma, mobilya, deri makineleri, gibi temel iş alanlarında faaliyet göstermektedir.
 
Anıllar Kauçuk Akustik Şilte, Akustik Kauçuk Şilte, Parke Altı Şilte, Şap Altı Şilte Ses Yalıtım Malzemeleri
 
Sektörün öncü firması Anıllar Kauçuk ile iletişime geçerek aklınıza takılan tüm soruların cevabına anında ulaşabilir, akustik şilte, akustik kauçuk şilte, parke altı şilte, şap altı şilte, ses yalıtım malzemeleri, şilte, şap altı akustik şilte, parke altı şilte fiyatı, parke altı şiltesi fiyatları, parke altı şilte kaç mm olmalı, ses izolasyonu, parke altı şilte çeşitleri, 2 mm şilte, 20 mm şilte, parke altı şilte ısı yalıtımı, parke altı şilte ne işe yarar, parke altı şilte kalınlıkları, parke altı şilte özellikleri, şap altı yalıtım şiltesi, şap altı şilte fiyatları, parke altı şilte 5 mm, parke altı şilte 2 mm hakkında detaylı bilgileri kolaylıkla alabilirsiniz.

2 mm ile 20 mm ölçü aralığında Akustik Şilte, Akustik Kauçuk Şilte, Parke Altı Şilte, Şap Altı Şilte Ses Yalıtım Malzemeleri sektörün öncü firması Anıllar Kauçuk kalitesiyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Anıllar Kauçuk Farkı

Anıllar Kauçuk, global başarının en temel şartlarından olan oldukça iyi bir kurumsal yönetim ve istikrar ilkesini destekleyip bu ilkeye bağlılığını da sürdürmektedir. Yatırımları, teknolojisi, kalitesi ve projeleriyle rekabet potansiyelinin artışına öncülük etmektedir. Firmamız, müşterisi için fark yaratan hizmeti üretimden satışın sonlandığı ana kadar en üst düzeyde tutmaktadır. Anıllar Kauçuk ve poliüretan, sektöründe günümüz teknolojisi ve ürün çeşitliliği ile siz değerli firmalara hizmet vermektedir. Özellikle kauçuk merdane konusunda ülkemiz şartlarında kullanılan 18 Shore/100 Shore sertlik aralığında 5 m boy ve 1300 mm çapa kadar kauçuk, silikon, ebonit olmak üzere her türlü özelliğe uygun  üretim yapabilmekte; kauçuk, poliüretan ve  yedek parça konusunda da hizmet vermeye devam etmektedir.

Akustik Şilte, Akustik Kauçuk Şilte, Parke Altı Şilte, Şap Altı Şilte Ses Yalıtım Malzemeleri fiyatı Anıllar Kauçuk farkı ve kalitesiyle bütçenizi zorlamayacak.

İletişim:

 • Adres: Organize Sanayi Bölgesi 7.Cd No:38 ESKİŞEHİR
 • Telefon: 0222 236 06 05
 • Fax: 0222 236 04 56
 • E-Mail: bilgi@anillarkaucuk.com.tr
 • Web: http://www.anillarkaucuk.com.tr/

Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

ANILLAR KAUÇUK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika! Manisa'da deprem!
Son dakika! Manisa'da deprem!
İstanbul’da deprem oldu!
İstanbul’da deprem oldu!