KPSS'siz 80 sağlık personeli alınacak!

KPSS'siz 80 sağlık personeli alınacak!

KPSS'siz 80 sağlık personeli alınacak! Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanı şartı olmadan İŞKUR üzerinden Hasta ve Yaşlı Bakımı görevlisi olarak görev yapacak sağlık personeli alımı ilanına yer verildi.

EKONOMİ - 2020-01-15 15:38:25 Bu içerik 2255 kez okundu.

İŞKUR üzerinden yayınlanan KPSS'siz sağlık personeli alım ilanının detayında adaylarda aranan başvuru şartları ile ilgili de bilgi verildi. İŞKUR KPSS'siz sağlık personeli alım ilanı detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

KPSS şartı olmadan sağlık personel alımı ilanlarına başvuru yapacak olan vatandaşlarımız için İŞKUR üzerinden 80 personel alım yapılacağı açıklandı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayınlanan sağlık personeli olarak görev yapacak personellerin Hasta ve Yaşlı Bakımı görevlisi olarak çalışacağı ifade edildi.

İŞKUR Hasta ve Yaşlı Bakım Personeli Alımı Başvuru Şartları

-18-40 yaş aralığında,

-En az ilköğretim mezunu olan,

-Görevini yapmasında herhangi bir sağlık sıkıntısı olmayan,

-İŞKUR iş ilanına başvuru yapan.

SADIKOĞLU ÖZEL ENGELLİ BAKIM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

Zihinsel engelli bakım merkezimizde, engelli bireylere öz bakım desteği( yemek yedirme, alt değişimi, kıyafetlerin giydirilip çıkartılması, banyo, traş), oda temizliği, dolap düzeni gibi işlerini takip eden/yapan 3 vardiya çalışabilen (08.00-16.00/16.00-24.00/24.00-08.00 ) bakım elemanı aranmaktadır.

Liselerin sağlık bakım teknisyenliği bölümü mezunu ya da liselerin çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü mezunları ya da üniversitelerin hasta ve yaşlı bakım bölümü mezunu ya da en az 305 saatlik hata ve yaşlı bakım sertifikasına sahip kişiler yönetmeliğimizce bakıcı personel olarak çalıştırılabilir.

Engelli ve yaşlılar ile sabırla çalışabilecek, stres eşiği yüksek adayları başvuru için kurumumuza bekliyoruz. görüşmeler yüz yüze yapılmaktadır.

Merve Zengin 05442339414

e-posta : sadikoglubakimmerkezi@hotmail.com

DİĞER HABERLER