VİZE'YE YENİ HASTANE YAPILACAK!

VİZE'YE YENİ HASTANE YAPILACAK!

Vize'ye yeni hastane yapılacak! Kırklareli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinden yeni hastane projesi hakkında bilgi verildi.

VİZE - 2017-02-15 15:39:23 Bu içerik 2706 kez okundu.

Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "İlçemize yapılması planlanan yeni hastane projesi kapsamında Başhekimimiz Dr Muhammed Öztürk ile İdari ve Mali İşler Müdürümüz Hilal Şahin öncülüğünde kurduğumuz yeni hastane proje hazırlama ekibimizin özverili çalışmalarıyla hazırladığımız raporumuzu Kırklareli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanı Hüseyin Aslan ve Tıbbi Hizmetler Başkanlığı Birim Sorumlusu Uzman Dr. Berna Baygöl ile birlikte değerlendirdik.

Ülkemizde son dönemde yapılan yatırımlar kapsamında bölgemizde de planlanan yeni projeler ışığında önümüzdeki dönemde ilçemiz nüfus sayılarında bir artış olacağı düşünülmekte olup, bu bağlamda planlanan yeni hastanemizde yoğun bakım ve palyatif bakım gibi özellikli birimlerin genişletilmesi, uzman hekim portföyünün arttırılması, hasta memnuniyeti açısından ferah, geniş kullanımlı fiziki ortamların sağlanarak kaliteli bir sağlık hizmeti verilmesinin yerinde olacağı öngörülmüştür.

Bizler her geçen gün daha da değişen ve gelişen ilçemizin insanlarına hizmet etmek için elimizden gelen gayreti hep birlikte sarf edeceğiz. Amacımız ilçemizde yaşayan 30.000 nüfusa yapılması planlanan yeni hastane binamız ve her branşta uzman ekibimizle birlikte Sakin Şehir Vizemizin güzel insanlarına hak ettiği hizmeti her geçen gün daha da arttırarak verebilmektir."

DİĞER HABERLER