İşte Türkiye'nin C grubundaki takipleri!

İşte Türkiye'nin C grubundaki takipleri!

İşte Türkiye'nin C grubundaki takipleri! A Milli Takımımız aldığı başarısız sonuçların ardından küme düştü. İlk kez uygulanmaya başlayan UEFA Uluslar Ligi’nde B grubunda yer alarak maçlara başlayan ay yıldızlı ekibimiz C Ligi’ne düştü.

SPOR - 2018-11-21 11:16:22 Bu içerik 920 kez okundu.

İşte Türkiye'nin C grubundaki takipleri! UEFA Uluslar Ligi’nde grup maçları tamamlandı. Bir üst lige ve bir alt lige düşen takımlar da belli oldu.

Türkiye’nin yanı sıra İrlanda Cumhuriyeti, Kuzey İrlanda ve Slovakya takımların sonuncu oldukları için C Ligi’ne düştüler. C Ligi'nde yer alan Norveç, Finlandiya, İskoçya ve Sırbistan B Ligi'ne yükselmeyi başardı.

Estonya, Arnavutluk, Litvanya, ve Slovenya takımları D Ligi'ne düştü. Ligde en kötü üçüncü takım Kıbrıs Rum Kesimi de D Ligi'ne düştü. D Ligi'nde ise düşme olmuyor. C Ligi'ne yükselen takımlar ise Kosova, Makedonya, Gürcistan, ve Belarus.

İşte Türkiye'nin rakipleri

Türkiye'nin bir sonraki UEFA Uluslar Ligi'nde C Ligi'nde mücadele edeceği rakipleri belli oldu. İşte o takımlar: Yunanistan, İsrail, Romanya, Bulgaristan, Macaristan, Gürcistan, Makedonya, Belarus, Karadağ, Kuzey İrlanda, İrlanda Cumhuriyeti ve Azerbaycan.

DİĞER HABERLER