İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Başkanlığına aday!

İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Başkanlığına aday!

İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Başkanlığına aday! İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Başkanlığı için Oktay Mutlu aday olacağını açıkladı.

LÜLEBURGAZ - 2019-12-16 09:47:21 Bu içerik 834 kez okundu.

İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Başkanlığına aday! İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Başkanlığı için Oktay Mutlu aday olacağını açıkladı.

Oktay Mutlu adaylığıyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Şubat ayında yapılacak İyi Parti Lüleburgaz ilçe kongresinde İlçe Başkan Adayıyım... Genel başkanımız sayın Meral Akşener’in parti kurma çalışmalarında en başından beri sürecin içindeydim. Ankara’da 35 derece sıcaklıkta genel başkanımız ve dava arkadaşlarımızla birlikte aç susuz TOMA’ların önündeydim.

Evet-Hayır referandum süresince kapıların üzerimize kilitlendiği Aşkiye Neşet Çal salonunda kurul başkanlığı yaptım. Yani bu işin hamurundan, mayasından başladım. Bu oluşuma katılan herkesin fetöcülük ile suçlandığı zor zamanlarda 66 gönüllü vatanseverle birlikte maddi ve manevi olanaklarımızı birleştirip ilçe teşkilatımızın kuruluşunu gerçekleştirdik.

[caption id="attachment_26014" align="alignleft" width="960"]İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Başkanlığı Adayı Oktay Mutlu İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Başkanlığı Adayı Oktay Mutlu[/caption]

"LÜLEBURGAZ'DA 15 BİN OY ALDIK!"

Sonrasında yapılan “Baskın Seçim” ile il genelinde milletvekili seçimlerinde 40 bin, Lüleburgaz İlçemizde 15 bin oy aldık. Hedefimiz ilk günkü heyecanla Şubat ayındaki demokrasi şenliğinde delegelerimizin onayı ile bayrağı teslim almaktır. İlçe Teşkilatı olarak öncelikle partimizin üye sayısını arttırma çalışmalarına hız vereceğiz.

Mahalle ve köy başkanlarımızı belirleyip üyelerimiz ile ayda en az 1 toplantı yaparak gündem ve parti içi meseleleri hakkında fikir alışverişlerinde bulunacağız. Teşkilatımızı yönetim, mahalle ve köy başkanları ve de üyelerimizin desteği ile en kısa zamanda yarın seçime girecekmiş gibi hazır hale getireceğiz.

Planlı ve çok çalışarak partimizin oy oranını arttıracağız. En az 1 milletvekili çıkarıp Belediye Başkanlığı, Belediye Meclis Üye ve İl Genel Meclis Üye sayılarımızı yükselteceğiz. Bu hedefler doğrultusunda en kısa zamanda üyelerimizi tek tek ziyaret edeceğim. Partimize güç katmak için yeni üyelerimizle ve görev almak isteyenlerle de istişarelerde bulunacağız.

Genel başkanımız Meral Akşener önderliğinde kurulmuş olan İyi Parti kuruluşundan bu yana ülkemiz için bir umut olmuştur. Bize düşen her süreçte ülke gündemini belirleyen İyi Parti’yi gece gündüz özveri ile çalışarak iktidar yapmaktır.”

DİĞER HABERLER