Trabzonspor Fenerbahçe maçı kadrosu!

Trabzonspor Fenerbahçe maçı kadrosu!

Yılın ilk dev randevusu Akyazı’da oynanacak. Trabzonspor-Fenerbahçe maçı saat 20.00’de. Kritik derbiye saatler kala heyecan da arttı. Trabzonspor'da son transfer Guılherme maç kadrosunda yer alacak.

SPOR - 2020-02-01 11:59:43 Bu içerik 388 kez okundu.

Trabzonspor, Şenol Güneş Spor Kompleksi Medika Park Stadyumunda çok etkili sonuçlara imza atıyor. Bordo mavili ekip geçen sezondan beri İstanbul'un üç büyük takımına da kaybetmedi.

Nwakaeme sahada yok

Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Tic.A.Ş.'nin futbolcusu Anthony Nnaduzor Nwakaeme ile ilgili itirazı incelendi. Yapılan müzakere neticesinde; Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Tic. A.Ş.'nin futbolcusu Anthony Nnaduzor Nwakaeme yönünden yaptığı itirazının esastan reddine, oy birliği ile, erteleme talebinin reddine, oy birliği ile karar verildi.

İlk 11'ler

Trabzonspor muhtemel ilk 11: Uğurcan Çakır, Pererira, Hüseyin Türkmen, Campi, Novak, Sosa, Mikel, Ndiaye, Yusuf Sarı, Sturridge ve Sörloth.

Fenerbahçe muhtemel ilk 11: Altay Bayındır, Mauricio Isla, Serdar Aziz, Jailson, Nabil Dirar, Luiz Gustavo, Ozan Tufan, Tolga Ciğerci, Max Kruse, Garry Rodrigues ve Vedat Muric.

DİĞER HABERLER